Home / Lifestyle / Vyzkoušejte hokejovou školu pro hobby a amatérské hráče všech výkonností v městě Brně
Vyzkoušejte hokejovou školu pro hobby a amatérské hráče všech výkonností v městě Brně

Vyzkoušejte hokejovou školu pro hobby a amatérské hráče všech výkonností v městě Brně

Pro milovníky a amatérské hráče ledního hokeje  pořádáme hokejové tréninky určené jak pro jednotlivce, tak celé týmy nadšenců. Pro ty, kdo nemají prostor pro tréninky, spoluhráče, nebo nevědí  jak na to organizuje společnost hobbyhokej.cz , tréninky, zápasy, kempy, hobby školu a hokejovou střelnice.

Proč absolvovat naše amatérské hokejové tréninky?

Ačkoliv jde o tréninky pro hobby hráče,  jsou určeny jak pro profesionály, tak pro úplné začátečníky i středně pokročilé. Každý trénink je nastaven tak, aby byly splněny potřeby jednotlivých hráčů. Pro větší efektivnost trénuje pouze 6-8 hráčů najednou. Na trénink se jednoduše přihlásíte SMSkou či pomocí formuláře na webových stránkách společnosti a přijdete .

Co vás čeká v hokejovém kempu

Hokejový kemp nabízí celou škálu možností v čem a jak se při hraní hokeje zdokonalit. Trenéři vás naučí jak správně bruslit a vést kotouč, naučíte se střílet na branku, mimo led si zlepšíte svou kondici, budete vědět, jak obsadit hráče bez kotouče a naopak jak uvolnit hráče s kotoučem. Pro amatérské hráče jsou důležité různé útočné i herní kombinace. Hokejové kempy probíhají v rámci jednoho dne a  stejně jako hokejová střelnice jsou velmi oblíbené. Nezapomeňte si včas zaregistrovat místo pro sebe.

Přijďte na hokejový zápas

V pořádání hokejových zápasů jsme jedničky. Naše hokejové zápasy fungují tak, že jednotlivé hráče rozdělíme dle výkonu a ti hrají proti sobě. V jednom týmu hraje maximálně 15 hráčů, aby dostal každý šanci si zahrát. Samozřejmostí je profesionální koučink a sudí s licencí.

Zažijte pocit vítězství a euforie jako největší hokejové legendy, užívejte si každý trénink i zápas, ať jsou vaše hráčské schopnosti a zkušenosti jakékoliv, každá minuta na ledě je lékem na vaše psychické zdraví, zlepší se vaše fyzická kondice, komunikace, trénink ve skupině je dobrý k rozvoji soutěživosti a herní spolupráce, pomáhá k vytvoření týmového myšlení, který je v hokeji nesmírně důležitý. Neváhejte a přijďte si zahrát s námi amatérský hokej, čeká na vás kvalitní trenérský dohled a velice přátelský kolektiva.

www.hobbyhokej.cz

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares