Home / Lifestyle / Ze života hráče pokru: Dan Bilzerian

Ze života hráče pokru: Dan Bilzerian

UPOZORNĚNÍ! Fotografie v tomto článku můžou způsobit pocity úzkosti, závisti, nadšení, rozčarování a vyvolat touhu po změně vlastního života. Pro některé osoby může být také hodně „motivační“ 🙂

Dan Bilzerian

Jeho životopis napíšeme pouze ve stručnosti, protože na něj nemáme nervy. Narodil se 7.12.1980. Otec Paul je velké zvíře na Wall Street, bratr Adam je taktéž hráčem pokru. V roce 1999 narukoval do námořnictva, ale po pár infarktech dostal čestné propuštění. Je to sběratel zbraní, aut, hodinek, sexy koček a dalších zbytečných věcí. Je to přesně ten typ člověka, co má spoustu peněz, mraky času a očividně se nudí.

Jednou si dal závod s Danem Goldsteinem o 385.000 dolarů na okruhu Las Vegas Motor Speedway. Bilzerian jel se závodním AC Cobra r.1965  a Goldstein s Ferrari 458 Italia. Bilzerian závod vyhrál.

Při vyprávění podobných historek „ze života“ se rozhodně nenudíte. Dokázal vyhrát 10,8 mil. dollarů během hodiny, nebo zlomit nohu pornoherečce když ji shazoval ze střechy do bazénu. Je to jedna velká párty kde z konzumovaných látek je alkohol ten nejméně škodlivý 🙂

Jeho Instagram patří mezi ty nejsledovanější a my vůbec netušíme proč.

Pokud by Vás zajímaly další pikantní fotky z Danova jinak nudného života nebo jste si chtěli „zpříjemnit den“, doporučujeme zhlédnout některý z jeho profilů:

Instagram: http://instagram.com/danbilzerian
Facebook: https://www.facebook.com/danbilzerianofficial
Twitter: https://twitter.com/DanBilzerian

Zdroj fotek: Facebook Dan Bilzerian

Zpět nahoru
Shares