Home / Lifestyle / Životopisné drama jOBS

Životopisné drama jOBS

Steven Paul Jobs byl zakladatel, výkonný ředitel a předseda představenstva firmy Apple. Beze sporu revolucionář, vizionář a zároveň jedna z nejvýraznějších osobností počítačového průmyslu posledních dvaceti let.

Jeho spolupracovníci ho často nenáviděli proto, jaký byl, ale milovali proto, co tvořil. Apple Macintosh, iPhone, iPad nebo filmové studio Pixar. Uměl ukazovat cestu celému lidstvu, pracovat však byl schopný jen s vybranými jedinci. Kdo by neznal jeho výrok: „Pracujte jen s génii, idioty vyhoďte!“ A není to něco, čemu by se leckdo zasmál. On si to dovolit mohl, sám byl génius.

Steve Jobs

Steve Jobs, legenda od jejíž smrti letos na podzim uplynou dva roky, nyní po knižním bestselleru ožívá také na filmovém plátně. Oficiální premiéra filmu je již příští pátek 16.8.2013, v Česku o den dříve 15.8.2013. Do hlavní role obsadili Ashtona Kutchera v roli Jobse a Joshe Gada co by Steva Wozniaka. Doufáme jen, že to nebude další hollywoodské, životopisné cliché.

Režie: Joshua Michael Stern
Hudba: John Debney
Hrají: Ashton Kutcher, Ahna O’Reilly, Josh Gad, Dermot Mulroney, Amanda Crew, James Woods, Matthew Modine, Lukas Haas, Lesley Ann Warren, J.K. Simmons, Ron Eldard, Elden Henson, Kevin Dunn, Victor Rasuk, John Getz, Clayton Rohner, Brad William Henke, Mark Kassen, Jim Turner, Evan Helmuth, Hollie Winnard, Rachel Rosenstein

Oficiální stránky: http://jobsthefilm.com

2 komentářů

  1. Jan Kudělka

    Podle traileru to nevypadá zle 🙂 uvidíme v pátek 🙂

  2. Ashton je sexy!!!!

Zpět nahoru
Shares