Home / Peníze / DRFG dluhopisy a investice – Zhodnocení v perspektivních společnostech a projektech
DRFG dluhopisy a investice – Zhodnocení v perspektivních společnostech a projektech

DRFG dluhopisy a investice – Zhodnocení v perspektivních společnostech a projektech

Investiční skupina DRFG – jejím cílem je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech.

Společnost DRGF již od svého vzniku dává příležitost perspektivním projektům napříč nejrozličnějšími oblastmi. Investiční skupina zůstává i nadále otevřená všem atraktivním příležitostem, primárně se však rozhodli věnovat čtyřem oblastem, kterými jsou nemovitosti, zdravotnictví, energetika, finanční služby a telekomunikace.

Za poslední dva roky skupina znásobila spravovaný majetek na tři miliardy. Pro kvalifikované investory se tak nabízejí potenciálně výnosné DRFG dluhopisy. Nabízí se možnost jednorázové i pravidelné investice od 100 Kč. DRFG dluhopisy jsou vhodné pro vyvážené investory, kteří tolerují malou míru rizika a konzistentní výnosy. Minimální doporučený investiční horizont je tři roky.

Fond investuje převážně do korporátních dluhopisů s vysokou kredibilitou a také do dluhopisů EU bank.V rámci investiční strategie fondu je pro klienty očekáván čistý výnos 3,5 % p.a. Velká důležitost je kladena na linearitu a předvídatelnost výnosu. Fond investuje převážně do korporátních dluhopisů s vysokou kredibilitou a také do dluhopisů EU bank. Fond je denominován do české koruny.

Další investiční činnosti skupiny DRFG

Nemovitosti

Investice do dlouhodobě perspektivních nemovitostí. Hlavními kritérii pro akvizici jsou výnosnost, poloha projektu a možnosti rozvoje. Fond investuje pouze do již fungujících, společensky a morálně akceptovatelných projektů s dlouhodobým potenciálem konzistentního výnosu.

Zdravotnictví

Přejí si být vyhledávanou lékárenskou sítí pro každého, kdo zná skutečnou hodnotu svého zdraví. Do rozvoje sítě lékáren chce investovat 300 milionů korun, hodlá se stát trojkou za řetězci Dr. Max a Lékárna Benu, uvedl majoritní vlastník skupiny DRFG David Rusňák.

Energetika

Teplárenství, kombinovaná výroba elektřiny a tepla, větrné a vodní elektrárny.

 

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares