Home / Peníze / Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Velmi se snažíte, abyste měli přehled o každém svém výdaji, pečlivě uvažujete o tom, za co utratit? Vždycky se ale může objevit situace, kdy nutně potřebujete další peníze. Může to být nenadály náklad v podobě rozbité pračky nebo třeba investice do vašeho dalšího vzdělávání. Máte-li dost času, není nad čím uvažovat. Prostě jen zajdete do banky a půjčku v klidu vyřešíte. Trvá to ale poměrně dlouho.

Jsou však případy, kdy potřebujete peníze skutečně rychle. Za takových okolností je vhodné navštívit nějakou z oblíbených nebankovních společností, které působí na domácím trhu s půjčkami. V tomto textu si několik takových společností představíme. U těchto budete mít téměř jistotu toho, že nebankovní půjčku získáte. Jedná se o finanční společnosti, které vám skutečně půjčí a ještě ke všemu velmi rychle. Obvykle už do několika hodin, jsou však společnosti, které vám půjčku vyřídí už za pár minut.

Vyřízení nebankovních půjček o společností, které vystihuje název tohoto článku, je výrazně kratší, než u běžných bankovních domů. Nejkratší možná doba připsání částky na váš účet je ještě týž den, v kterém jste podali žádost.

Na jakém principu fungují nebankovní půjčky, kde vám opravdu půjčí?

Stěžejním znakem nebankovních půjček je právě jejich rychlost. To znamená čas, který je potřeba k tomu, aby byla vaše žádost posouzena a k převodu peněz na váš bankovní účet. Všechno, v případě takové půjčky, je podřízeno její rychlosti. Poskytovatelé většinou příliš nezkoumají bonitu žadatele. Protože se jedná o malé půjčky od pár stovek do pěti až deseti tisíc korun, tak není nutné zdlouhavé posuzování klienta. Rychlou půjčku je tak ve většině případů možné vyřídit okamžitě a bez zádrhelů.

Podmínky pro nebankovní půjčky

Jak již bylo naznačeno, nebankovní půjčky se neváží s žádnou komplikovanou administrativou a dokládáním stohů různých dokumentů. Většinou stačí pouze občanský průkaz. Díky tomu je nebankovním produktem, který je dostupný skutečně každému. U těchto půjček se nijak zevrubně neprověřuje majitel účtu. Pro vás, coby příjemce půjčky to může znamenat, že svůj finanční problém vyřešíte skutečně ihned. Dnes se vám rozbije pračka, nemáte peníze na opravu. Požádáte o nebankovní půjčku a druhý den máte peníze na účtu.

Nabídka nebankovních půjček

Zmiňme nyní pár nebankovních společnosti, které takové krátkodobé půjčky poskytují.

Známá a poměrně oblíbená je společnost Home Credit. U té je možné si půjčit až do výše 150 000 Kč a to na dobu splácení až 84 měsíců.

Dalším poskytovatelem je společnost Provident. U něj si můžete zařídit půjčku až do výše 80 000 Kč, doba splácení je nastavena na 14 měsíců. Jedná se o velmi krátké půjčky.

Nelze opominout ani firmu Tommy Stachi. U nich sí můžete půjčit na dobu 18 měsíců až 100 000 Kč.

Nebankovní společností, která vám určitě půjčí, je Profi Credit- Ta má svůj limit nastavený na 166 000,- na do 48 měsíců.

Pří výběru mezi těmito společnostmi je nutné srovnávat celkové úroky a náklady na půjčku, tzv. RPSN. Úroky se obvykle pohybují mezi 15 a 25 %, RPSN může jít až do výše několika tisíc procent. Pro to, aby bylo vaše splácení bezpečné, je bezpodmínečně nutné dodržovat splátkový kalendář. Každé prodlení se prodraží. Výhodou je však rychlost poskytnutí a žádné skryté poplatky.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares