Home / Peníze / Pořiďte si nejlevnější půjčku!
Pořiďte si nejlevnější půjčku!

Pořiďte si nejlevnější půjčku!

Často se stává, že si rodina vezme úvěr na například na rekonstrukci bytu či nákup spotřebního zboží a po čase zjistí, že daný úvěr není příliš výhodný, že splátky, které musí každý měsíc platit, jsou zbytečně vysoké nebo chce prostě snížit své celkové výdaje. Je to pochopitelné. V dnešní době čím dál víc lidí hledá způsoby, jak ušetřit, a to se projevuje i v případě půjček. Řešením může být refinancování úvěru.

Se správnou nabídkou tak můžete ušetřit stovky i tisíce měsíčně! Jak ale poznat tu nejlevnější nabídku na trhu? Právě na to se zaměřila analýza spotřebitelských úvěrů nebankovních společností, kterou provedlo občanské sdružení UMBRELLA. Vítězem testu, který porovnal desítku prověřených úvěrových společností, se stala společnost TGI Money a.s. Autoři testu ocenili především výhodné úrokové podmínky a nízké poplatky, díky kterým se tato půjčka vyplatí více než běžný spotřebitelský úvěr v bance nebo kreditní karta.

Společnost TG Money poskytuje již od roku 2005 nebankovní americké hypotéky. Za půjčku ručíte vlastněnou nemovitostí, ale na rozdíl od klasické hypotéky můžete peníze využít, doslova na cokoliv si vzpomenete. A můžete si být jisti naprosto férovými podmínkami a solidním přístupem ke každému klientovi.

Nejste spokojeni s tím, kolik měsíčně platíte? Vyměňte svou půjčku za levnější! Chcete si půjčit peníze za výhodných podmínek? Zažádejte si o nejlevnější půjčku na trhu! Zajímá vás, kolik byste s Hypopůjčkou ušetřili? S kalkulačkou úvěru si snadno spočítáte výši měsíční splátky i částku, kterou za úvěr celkově zaplatíte. Výše splátek a úroků je konečná a garantovaná, to znamená, že to, co si spočítáte, také budete mít ve své smlouvě.

Hypopůjčka je vhodná pro rodiny, jednotlivce i podnikatele, včetně těch začínajících, kteří nemohou doložit svůj příjem.  Každý určitě ocení i to, že ji můžete sjednat online a peníze máte prakticky ihned na účtu. Do online žádosti stačí vyplnit pouze jméno, věk a kontakt a typ zastavené nemovitosti. O vše ostatní se již postará zástupce společnosti, který je vám k dispozici.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares