Home / Peníze / Proč si hledat práci přes personální agenturu?
Proč si hledat práci přes personální agenturu?

Proč si hledat práci přes personální agenturu?

Hledáte práci a delší dobu se Vám nedaří ji sehnat? Jste unaveni z neustálého odmítání? Vyzkoušejte personální agenturu. V České republice aktivně působí více než pět set personálních agentur, které zprostředkovávají zájemcům práci, ale ne všechny jsou kvalitní a ověřené.

Volná pracovní místa přes Žirafa.cz

Probírat se řadami inzerátů, ptát se ve svém okolí, obcházet firmy Vašeho oboru a zájmu, rozesílat životopisy na aktuální volná pracovní místa. To vše je značně stresující. Pokud si dobře zvolíte agenturu, která naslouchá Vaším potřebám, nic z toho již nemusíte zažít. Jednoduše vyplníte formulář, zašlete životopis a zkušený tým odborníků už hledá práci za Vás.

Kvalitní agentura Žirafa.cz se při hledání práce řídí Vašimi schopnostmi a požadavky. Někdy stačí jen pár dní hledání a už podepisujete smlouvu, jindy to může být běh na dlouhou trať. A přitom za to může třeba jen pouhá nepřipravenost.

Nabídky na zajímavou práci

Řada společností navíc hledá vhodné kandidáty pouze prostřednictvím personální agentury. O některých nabídkách zaměstnání se tak jednoduše nemáte šanci dozvědět. Finanční prostředky získává agentura od společnosti, které najde nové zaměstnance, takže pro kandidáty jsou její služby bezplatné.

Personální agentura Žirafa.cz

Jednou z ověřených a velmi kvalitních je agentura Žirafa.cz. Její tým odborníků se kompletně postará o Vaši prezentaci. Pomohou Vám upravit profesní životopis tak, aby byl více atraktivní. Poradí Vám, na co vše se připravit před tím, než se ke konkrétnímu zaměstnavateli vypravíte na pohovor. To vše pak může být výhoda oproti hledání práce „na vlastní pěst“ a Vaší konkurenci na trhu práce. Další informace získáte na www.zirafa.cz .

Agenturní zaměstnání (Outsourcing zaměstnanců)

Další činností personální agentury Žirafa.cz je tzv. outsourcing zaměstnanců. Těchto služeb využívají zejména podniky, které mají požadavky na velké množství pracovních sil pro méně kvalifikované činnosti a často pouze na dobu určitou (sítě supermarketů atd.). Těmto podnikům personální agentura poskytne požadované zaměstnance, kteří ale nevstupují do pracovního poměru s klientem, ale jsou zaměstnanci zprostředkovatelské agentury, která jim vyplácí mzdu.

Nečekejte, že za Vámi přijde práce sama. Každý den sledujte aktuální pracovní nabídky na Žirafa.cz.

ZDARMA Vám pomohou najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci.

logo_zirafa

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares