Home / Pro muže / MotorHome.cz – nová homepage motoristů
MotorHome.cz – nová homepage motoristů

MotorHome.cz – nová homepage motoristů

Pokud vás zajímají auta a chcete mít kdykoli rychlý přehled o tom, co se právě děje, měli byste si přidat mezi oblíbené stránky www.motorhome.cz.

MotorHome.cz je agregátor motoristických zpráv českých i zahraničních webů. Několikrát za hodinu čerpá informace z více než 70 zdrojů a novinky zobrazuje na titulní straně v chronologickém pořadí podle data zveřejnění. V horním menu je možné vybrat zobrazování zpráv pouze českých, nebo pouze zahraničních webů. Další filtry se nacházejí v blocích nad menu – můžete si vyhledat zprávy o konkrétní značce, můžete procházet samostatně jednotlivé zdroje a nebo si zobrazit vše, co vyšlo v posledních měsících. Na jediné stránce tak získáte přehled o všech horkých novinkách bez toho, abyste museli jednotlivé zdroje sami procházet.

motorhome-printscreen

Motorhome.cz se při hledání zpráv nespoléhá pouze na internetové magazíny. Zobrazit je možné aktuální tweety jednotlivých automobilek, nebo si procházet jejich oficiální videa. Máte možnost vidět i ta, která se na zpravodajských webech dosud neobjevila a možná nikdy neobjeví. Jakmile automobilka zveřejní nové video, během pár minut se o něm na MotorHome.cz dozvíte.

Stránky mají moderní a jednoduchý layout. Jsou responsivní, takže se zobrazují stejně dobře na klasickém PC, tabletu i v mobilním telefonu. Řazení zpráv do boxů a nekonečné rolování Vás v základním zobrazení nebude nutit se proklikávat dále. Denně se na hlavní straně objeví kolem 150 aktuálních zpráv.

MotorHome.cz je určen široké veřejnosti, ale stále častěji nachází své příznivce v řadách motoristických odborníků, mediálních agentur i dovozců a prodejců automobilů. Ti všichni potřebují rychlý a aktuální přehled o současném dění v jejich oboru. MotorHome.cz jim ho nabízí na jediné stránce.

motorhome-printscreen-tweety

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares