Home / Pro ženy / Magazín pro celou rodinu
Magazín pro celou rodinu

Magazín pro celou rodinu

Připadá Vám šatník fádní? Nevíte, kde vybrat správný nábytek či spotřebič? Má Vaše dítě nemoc a hledáte rady? Představujeme Vám nový magazín pro celou rodinu, kde si každý přijde na své. Najdete zde tipy na výhodné nákupy, recepty, návody. Možnosti jak trávit volný čas…

Magazín RODINA

Je určen mladé rodině se všemi jejími příslušníky, která požaduje kvalitní a moderní informace o výchově a rodičovství. Chce poskytovat tipy na zábavu a trávení společného volného času. Výhodou magazínu RODINA je jeho napojení na nejmodernější proud informací a zároveň tak i na nejprogresivnější trendy psychologie rodiny, výchovy a partnerských vztahů.

Rodina – Vše pro děti a rodiče

Pokud Vás zajímají radosti i strasti běžného rodinného života, jejich důsledky i možná řešení, jste na správném místě. Najdete zde zábavu i odpovědi na otázky všedních dnů rodinného života. Magazín není orientován jen na maminky, ale na své si přijdou i tátové a celá rodina. Kde jinde by měl moderní rodič hledat informace, než na internetu. Věnují se zde vztahům v rodině, ukáží Vám odlišné názory na péči o děti a jejich vývoj, zábavné hry a mnoho dalšího…

Na jednom místě máte vše potřebné pro běžný chod celé rodiny. Tipy na tvoření s dětmi ale i na zajímavé techniky a tvoření pro dospělé. Součástí jsou tipy na výlety po České republice i tipy na zajímavá místa v zahraničí.

Za zmínku také stojí možnosti výhodných nákupů, díky kterým můžete koupit kvalitní zboží za příjemné ceny a výrazně ušetřit rodinnému rozpočtu.

www.magazinrodina.cz

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares