Home / Pro ženy / Stylová a luxusní dámská obuv a oblečení
Stylová a luxusní dámská obuv a oblečení

Stylová a luxusní dámská obuv a oblečení

Internetový obchod SQVELE.COM vám zaručí jedinečnost a stylovost díky oblečení, které vám nedovolí stát se v žádný volný ani pracovní den fádní. Najdete zde rozmanitost barev i střihů oblečení. Naše modely halenek, overalů, kalhot, mikin či jiného druhu oblečení se vyznačují hlavně svou originalitou, pohodlností a příjemným materiálem.

Začněte vyčnívat z řady, oslovte skvělým stylem a inspirujte okolí. Vyjádřete svou osobnost! Mějte neustále přístup k nejnovějším módním trendům odpovídajícím stylu světových módních metropolí. Stylové dámské oblečení zaručí, že budete originální. Nabízíme stylové oblečení a dámské luxusní boty pro ženy, které se rády oblékají podle nejnovějších trendů a chtějí být IN. Stylové a módní boty za přijatelné ceny.

Boty MELISSA

Boty melissa jsou skutečnou oslavou obuvnictví a designu. Plastové voňavé boty Melissa jsou vyrobeny ze speciálního ohebného materiálu Melflex, který má Melissa patentovaný, a který je zároveň vodě odolný . Zákazníkovi tak poskytuje dokonalý komfort. Materiál obsahuje hypoalergenní a 100% zdravotně nezávadné recyklovatelné složky. Zásadním poznávacím znakem Meliss je jejich unikátní bonbónová vůně. Ta je do materiálu míchaná už při výrobě a proto boty Melissa nepřestanou vonět.

Boty ZAXY

Brazilská společnost představuje značku ZAXY, která nahrazuje MEL. Boty zaxy jsou mladistvé, trendové modely vyrobené z poddajného recyklovatelného materiálu, který je parfémován sladkou vůní. Obuv Zaxy je velmi flexibilní, poddajná a příjemná na noze i díky vyměkčeným stélkám. Kolekce Zaxy je barevně rozmanitá a zcela jistě si najde svého oddaného zákazníka.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares