Home / Sex a vztahy / Blindr – sociální síť nebo seznamka?
Blindr – sociální síť nebo seznamka?

Blindr – sociální síť nebo seznamka?

Blindr je obojí, sociální síť a seznamka na níž můžeš poznat nové lidi přes online „randění“ na slepo. Poznej nové přátele a lásku aniž by jsi viděl/a jejich tváře. Svou identitu si můžete ukázat, až když budete oba chtít.

Chceš najít novou lásku, přátele, nebo jen tak pokecat?

Vyzkoušej novodobou sociální síť a seznamku Blindr, která funguje na principu online seznamování na slepo. Je to jako klasická seznamka na principu sociální sítě. Vyhledáváte a píšete si s novými lidmi. Největší výhodou je anonymita! Tvá identita zůstává utajena až pokud se ji nerozhodneš ukázat.

Může to být také skvělý způsob hledání nového partnera pro ty, co mají slabší sebevědomí, nebo jen nemohou najít odvahu. Díky zachování anonymity můžete svůj protějšek zaujmout třeba svým vytříbeným vkusem nebo smyslem pro humor. Nemusíte se tak bát, že se svému idolu nebudete líbit. Záleží jen na Vás kdy zvolíte tu správnou chvíli a ukážete se mu v celé své kráse.

Jsi single a chceš zkusit něco nového, zábavného a vzrušujícího?

Seznamka na slepo může být vzrušujícím způsobem jak najít nového partnera. Láska čeká na každého, tak proč si hledání neopepřit hrou 🙂 Pokud už tě nebaví být sám / sama, na Blindr(u) tě čeká víc jako 30.000 ověřených uživatelů. Stačí si vybrat a začít komunikovat. Jakmile víš, že na druhém konci je tvůj vytoužený partner či partnerka, můžeš odhalit svou tvář. Až do okamžiku odhalení je tak tato forma seznamování naprosto vzrušující.

Aplikaci pro Android na Google Play ZDE: https://play.google.com/store/apps/details?id=miho.blindr

blindr

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares