Home / Sex a vztahy / Erotické pomůcky jako dárek
Erotické pomůcky jako dárek

Erotické pomůcky jako dárek

Máte rádi sex a milování? Rádi své intimní hrátky občas oživíte nějakou tou erotickou pomůckou? Pokud i teď zní Vaše odpověď ano, potom právě pro Vás jsou určené následující rady a tipy. Pojďme spolu nahlédnout do světa erotických hraček a užijme si slast, kterou nám nabízí.

Erotické pomůcky by neměly být v našem sexuálním životě tabu, protože nám dokážou sex a milování zpestřit a obohatit o nevšední zážitky. Pokud však ještě Váš partner nemá svou intimní erotickou hračku, můžete mu ji koupit jako dárek. Okamžiky plné vzrušení Vás neminou.

Pokud si pod pojmem erotické pomůcky představíte jen vibrátor či v lepším případě Venušiny kuličky, nebo naopak fetiše či řetězy a pouta sloužící k mnohdy trochu bizarním sexuálním hrám, vězte, že trendy v této oblasti jsou dnes již úplně jiné. Daleko více než na jednotlivce jsou dnes tyto produkty zaměřeny na páry, kdy si každý dokáže najít to „svoje“. Dárek v této formě se hodí k jakékoliv příležitosti a nikoho neurazí.

Erotické pomůcky pro páry

Existuje mnoho způsobů jak si zpestřit milostný život erotickými pomůcky pro páry. Stačí si udělat chvíli čas a v klidu a pohodlí domova si vybrat v třeba v internetovém sexshopu. Kvalitní a prověřený sexshop je diskrétní a nemusíte se obávat, že Vaše okolí pozná co jste si objednali. Svého partnera naopak můžete tímto dárkem příjemně překvapit a pokud jste z těch stydlivějších, ani jej osobně vybírat. Tuto diskrétnost Vám zaručí pouze internetový sexshop.

Jako absolutní hit můžeme zmínit vibrátor We Vibe. Jako jediný výrobek svého druhu lze totiž použít jak samostatně k přímému uspokojení ženy, tak jako pomůcka při milování, kdy dráždí oba partnery na těch nejcitlivějších místech zároveň. Díky dokonalému anatomickému tvaru, vibrátor nijak nepřekáží při pohlavním styku a perfektně plní svoji funkci maximálního dráždění obou partnerů. Je naprosto vodě odolný a nabízí 9 programovatelných vibračních režimů.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares