Home / Sex a vztahy / Existují vůně, které přitahují opačné pohlaví?
Existují vůně, které přitahují opačné pohlaví?

Existují vůně, které přitahují opačné pohlaví?

Trávíte celou věčnost v parfumerii, vybíráte parfém a nevíte si stále rady s tím, jaké druhy vůní mohou zaujmout okolí a hlavně Vašeho nebo Vaši vyvolenou? V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Láska neprochází jen žaludkem. Jedním z důležitých smyslů je čich. V přírodě slouží živočichům k orientaci v prostoru, rozpoznání teritoria, vystopování nepřítele, nalezení kořisti i vyhledání partnera. Na základě vůní si pak většina živočichů vybírá svého partnera i na celý život. Stejně tak je tomu u lidí. Obecně mají ženy citlivější čich než muži. Jednotlivé pachy jsou lidmi vnímány pozitivně nebo negativně, přičemž toto posuzování je dosti podobné u všech lidí na světě. Díky těmto předpokladům můžeme vysledovat pozitivní vliv různých látek na opačné pohlaví a ty pak jednoduše použít ve formě parfému.

Parfémy a toaletní vody

Díky široké nabídce těchto parfémů a deodorantů máte možnost získat jeho nebo její pozornost. Obecně můžeme říci, že různé druhy vůní opačná pohlaví vždy přitahují a nebo minimálně zaujmou. Vybrali jsme proto dva parfémy, pro něho i pro ni, které zaručeně splní účel a dostanete se ke svému vysněnému partnerovi blíž. Nebo ještě lépe, on se dostane blíže k vám.

parfumebondage-cz

Bondage Femmes dámská parfémová voda

Bohatá aromatická květinová orientální vůně s výraznou vůní květů pomerančovníku,  doplněná květinovou vůní jasmínu a zázvoru, která přidává aromatickou pikantnost. Orientální nádech smyslného pižma, ambry a pudrové vanilky dodávají dlouhotrvající efekt.

Hlava: kombinace orientální vůně s mandarinkou
Srdce: jasmín, anýz, orchidej, zázvor
Základ: vanilka, ambrový základ

Pánská toaletní voda Bondage Hommes

Jemné aromatické tóny absinthu a máty s aromatickým kardamom a směs levandule, fazole tonka a cedrového dřeva udržují svěžest. Základem parfému je santalové dřevo, vanilka a pižmová vonná pryskyřice.

Hlava: kapradí, pomerančové květy
Srdce: kořeněná květinová vůně
Základ: pižmový s vanilkou

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares