kryty – Luxusák.CZ http://luxusak.cz Moderní průvodce Kulturou, Stylem, Zábavou Tue, 24 Jul 2018 14:11:13 +0000 cs-CZ hourly 1 Skvělý design i maximální ochrana pro váš iPhone! http://luxusak.cz/lifestyle/skvely-design-i-maximalni-ochrana-pro-vas-iphone/ Thu, 31 Dec 2015 15:48:29 +0000 http://luxusak.cz/?p=1051 Patříte mezi hrdé majitele iPhonu? Pokud ano, ukazujete tím váš vybraný styl. Měli byste ukázat ale i vaši chytrost. Uvědomte si, že iPhone je poměrně křehké zařízení a je potřeba ho chránit. Udělat to můžete jedinou cestou – pořídit vašemu iPhonu efektivní ochranu v podobě kvalitního krytu. Poradíme, podle čeho vybírat a představíme si hlavní trendy ...

The post Skvělý design i maximální ochrana pro váš iPhone! appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Patříte mezi hrdé majitele iPhonu? Pokud ano, ukazujete tím váš vybraný styl. Měli byste ukázat ale i vaši chytrost. Uvědomte si, že iPhone je poměrně křehké zařízení a je potřeba ho chránit. Udělat to můžete jedinou cestou – pořídit vašemu iPhonu efektivní ochranu v podobě kvalitního krytu. Poradíme, podle čeho vybírat a představíme si hlavní trendy v oblasti designu.

Kryt jako nutnost

Chcete-li od iPhonu výdrž a výkon, musíte ho chránit právě krytem. Kvalitní kryt ochrání telefon před poškozením i před tím, aby se v jeho útrobách usazoval prach a jiné nečistoty. Při výběru krytu je nutné se zaměřit na jeho velikost a tvar. Máte-li iPhone 4, vybírejte pouze kryty na iPhone 4 apod., jinak riskujete, že kryt nebude dobře plnit svůj účel. Dejte si pozor, aby kryt na telefonu seděl a současně umožnil přístup k ovládacím tlačítkům. Je určitě lepší volit kryty typu „open face cover“. Jsou to ty, které chrání tělo telefonu a displej nechávají volný, aby šel snadno ovládat. V ideálním případě si jako doplněk pořiďte ochrannou folii na displej. Při výběru krytu je třeba se zaměřit i na materiál. Dobrý stupeň ochrany nabízejí kryty, které jsou vyrobené z plastu, hliníku a silikonu. Ochrání přístroj i při pádu. Setkat se můžete i s kryty ze dřeva, ty ale vsázejí především na eleganci, než na odolnost a praktičnost.

iPhone kryty

iPhone kryty

Co právě frčí?

Přehlídku moderních trendů v oblasti designu krytů přináší značka LRose. Specializuje se na výrobu krytů z plastu, hliníku a silikonu a nabízí bohatou paletu barev i motivů. Velký úspěch sklízí hlavně u žen tento kryt na iPhone 5 s efektními třpytkami.

iPhone kryty

iPhone kryty

Značka nabízí i kryty s mřížkou, které si oblíbí zejména milovníci elegance. Nabídka obsahuje ale i kryty s výraznými obrázky a naopak i decentní kryty jednobarevné. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v internetovém obchodě isnap.cz. Kromě krytů zde najdete i luxusní pouzdra na iPhone 6 v koženém provedení.

A ještě rada na závěr – pokud chcete váš iPhone ochránit, dejte pozor i na to, jaké aplikace do něj stahujete. Více o tom, jaké aplikace jsou a nejsou vhodné, se můžete dočíst v této rubrice.

The post Skvělý design i maximální ochrana pro váš iPhone! appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Stylové kryty na telefony http://luxusak.cz/lifestyle/stylove-kryty-na-telefony/ Sun, 28 Dec 2014 10:58:31 +0000 http://luxusak.cz/?p=793 Potřebuješ nový smartphone? Líbí se Ti iPhone 6? Stačí jen změnit vzhled toho současného! Už tě nebaví design Tvého mobilního telefonu? Pořiď si stylový a praktický doplněk pro Tvůj mobil, který Ti dodá originální vzhled mobilního telefonu! Nově na stránkách www.fashiontrend.cz najdeš kromě oblečení stylových značek Adidas Originals, Nike, Vans, Reebok a módních doplňků jako ...

The post Stylové kryty na telefony appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Potřebuješ nový smartphone? Líbí se Ti iPhone 6? Stačí jen změnit vzhled toho současného!

Už tě nebaví design Tvého mobilního telefonu? Pořiď si stylový a praktický doplněk pro Tvůj mobil, který Ti dodá originální vzhled mobilního telefonu!

Nově na stránkách www.fashiontrend.cz najdeš kromě oblečení stylových značek Adidas Originals, Nike, Vans, Reebok a módních doplňků jako jsou pánské motýlci, kravaty a spousta designů slunečních brýlí také stylového designové „oblečení“ pro Tvůj mobil.

 

Stylové kryty na telefony

Stylové kryty na telefony

V nabídce naleznete stylově barevné plastové a silikonové kryty na telefony značek:

Apple iPhone – 3, 4, 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus
Samsung – Galaxy Ace, Ace 2, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, S5, S5 Mini a mnoho dalších modelů.
Nokia – Lumia 520, 920, 1020
HTC – One 2 M8
Sony Xperia – L S36h

Vyber si právě teď svůj „nový“ mobil za dvě stovky a uvidíš, kolik Ti ještě udělá radosti.

Pro všechny Ty, kteří si koupili zcela nový mobil samozřejmě platí, aby si hýčkali svou novou lásku. Kryty a pouzdra nejen, že Vám z mobilu udělají originál, ale také Vám ho dokáží ochránit před škrábanci, prachem, otisky prstů a malými pády.

Nevíš co koupit přítelkyni, příteli nebo rodičům k Vánocům?! No jasně, kryty ocení úplně každý.

Vyber si stylové kryty a pouzdra na Tvůj smartphone právě teď na www.fashiontrend.cz

 

Je to tvůj život, tvůj vzhled, tvoje image, tvůj mobil… s FT to budeš TY!

Stylové kryty na telefony Stylové kryty na telefony Stylové kryty na telefony Stylové kryty na telefony

The post Stylové kryty na telefony appeared first on Luxusák.CZ.

]]>